piątek, 5 kwietnia 2013

Niepowtarzalny Żakiet w kratkę!
Muszę przyznać, że żakiety i marynarki to moja ulubiona część garderoby. Sama posiadam z 20 różnych żakietów i ciągle powiększam moją kolekcję. Jak dla mnie każdy jest niepowtarzalny i jedyny, ma swój charakter, przez co nadaję stylizacji pewien indywidualny wymiar.
Nawet te należące do eleganckich można założyć na "luzie", ostatnio polowałam na jakiś żakiet w kratkę i się udało! Muszę przyznać, że trudno jest trafić w lumpeksach jakiś wyszukany żakiet.


Ten kupiłam w lumpeksie "Humana" na ul. Gdańskiej w Łodzi. Tak jak już wcześniej pisałam opłaca się tam chodzić gdy są przeceny, stopniowo przynajmniej raz w miesiącu wyprzedają oni cały towar. W ostatnim tygodniu wszystkie rzeczy są już po 5,4,3,2 zł - z każdym dniem cena spada.
Oglądałam ten żakiet gdy kosztował 12 zł - był przeceniony 50 %, jednak nie kupiłam go wtedy bo zauważyłam, że ma na rękawie małą żółtą plamkę, obawiałam się, że nie zejdzie jak to bywa z żółtymi plamami.
Jednak po kilku dniach wróciłam, z nadzieją, że jeszcze nikt go nie kupił i wtedy okazało się, że trafiłam na dzień kiedy wszystko było już po 4 zł! Wtedy już nie było się nad czym zastanawiać :)
Plamkę udało mi się usunąć specjalnym mydełkiem.

Dla porównania
Podobny żakiet był ostatnio dostępny w C&A
Tylko oczywiście w bardzo "niskiej" cenie 199 zł